Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Logo Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Czym się zajmujemy?

Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet  (Sieć Przedsiębiorczych Kobiet) wspiera w rozwoju firmy prowadzone przez kobiety. Fundacja oferuje bezpłatne programy wsparcia dla przedsiębiorczyń oraz płatne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w ramach którego przedsiębiorczyni otrzymuje: widoczność i możliwość promocji biznesu w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, dostęp do inspirujących kontaktów biznesowych oraz wparcie w rozwoju firmy.

W czym pomagamy?

Oferujemy programy dla przedsiębiorczyń:

NEXT to edukacyjny program rozwojowy i mentoringowy dla firm prowadzonych przez kobiety, które planują ekspansję na rynki zagraniczne. W ramach programu oferujemy: wykłady, warsztaty, mentoring biznesowy, panele dyskusyjne i networking z innymi przedsiębiorczyniami.

Członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – wsparcie networkingowe oraz mentoringowe dla przedsiębiorczyń na każdym etapie rozmowy firmy. Dostęp do sieci kontaktów, widoczność w kanałach społecznościowych Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, pierwszeństwo w naborze do bezpłatnych programów rozwojowych, spotkania sieciujące dla przedsiębiorczyń Uczestnictwo w spotkaniach networkingowych i sieciujących: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/

Na jakich branżach nam zależy?

Rolno-spożywcza
Ekologia
Przemysł 4.0
Sport
GameDev
IT/ICT
Wszystkie branże firm, prowadzonych przez kobiety