PKO Bank Polski

Czym się zajmujemy?

PKO Bank Polski od lat współpracuje ze startupami w ramach programu partnerstw Let’s Fintech with PKO Bank Polski szukając produktów i usług, które mogą usprawnić pracę banku lub dostarczyć nową wartość klientom. Na liczniku mamy już ponad 50 ukończonych pilotaży, 25 wdrożeń komercyjnych i 7 inwestycji naszego CVC.

W czym pomagamy?

PKO Bank Polski jako odbiorca usług startupowych może kompleksowo ocenić propozycję współpracy biznesowej. Pomyślna ocena przekłada się na przeprowadzenie odpłatnego pilotażu. Pomyślne przeprowadzenie pilotażu prowadzi do pełnoskalowej współpracy komercyjnej. 

W trakcie inkubacji zachęcamy do nawiązania kontaktu z przedstawicielami banku i programu Let’s Fintech with PKO Bank Polski i wstępnej oceny pomysłu. Oficjalne zgłoszenie polecamy przeprowadzić już po ukończeniu prac nad produktem, ponieważ Let’s Fintech jest programem współpracy biznesowej, a nie akceleracji pomysłów. PKO Bank Polski posiadając ponad 11 mln klientów może znacznie ułatwić rozwinięcie biznesowych skrzydeł, jednakże dostosowanie się do realów pracy z bankiem jest czasochłonne i dosyć trudne. Z uwagi na powyższe, współpraca startupów z bankiem najlepiej sprawdza się gdy produkt został już co najmniej raz wdrożony.

Na jakich branżach nam zależy?

Rolno-spożywcza
Ekologia
Przemysł 4.0
Sport
GameDev
IT/ICT