Partnerem 1 rundy inkubacji jest Orange

Nabór wniosków do pierwszej rundy inkubacji w ramach platformy startowej Wschodniego Akceleratora Biznesu, we współpracy z renomowanym partnerem Orange Polska!

W ramach współpracy, partner ekosystemowy Orange Polska skonstruował wyzwanie, które jest tematem przewodnim runy 1!

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesach: sprzedaży, obsługi, marketingu i HR, do zwiększenia efektywności biznesowej i poprawy doświadczeń klientów oraz pracowników.

Pomysłodawcy, których projekty będą wpisywać się w to wyzwanie, mogą liczyć na dodatkowy punkt przy ocenie merytorycznej.

Kryterium nr 8: Temat przewodni rundy – 0-1 pkt – Czy pomysł biznesowy rozwiązuje problem zgłoszony w ramach danej rundy naboru w stopniu co najmniej dobrym.

Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły w każdej dziedzinie życia i w każdej branży. Jednakże, projekty związane bezpośrednio z wyzwaniem Orange będą premiowane podczas procesu selekcji dodatkowym punktem na ocenie merytorycznej wniosków.

Jeśli jesteś innowatorem z pasją do zmiany świata biznesu poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji AI, to właśnie teraz jest najlepszy moment, aby zgłosić swój projekt!

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i wsparcie dla Twojego biznesu!

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszym programie inkubacyjnym!