Nabór do 2 rundy inkubacji WAB

Korzyści z udziału w inkubacji WAB:

Dopracowany Model Biznesowy:

WAB oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie dopracowania modelu biznesowego. Zapewniamy przeprowadzenie analizy rynkowej oraz optymalizację strategii, co znacząco zwiększa szanse na sukces na konkurencyjnym rynku.

Stworzenie i Testowanie Prototypu:

Dzięki wsparciu WAB, zbudujesz MVP i będziesz miał możliwość przetestowania swojego prototypu w realnych warunkach, co pozwoli na lepsze dopasowanie go do oczekiwań rynku.

Grant w Wysokości 30 tys. PLN:

Startupy inkubowane w ramach WAB mogą ubiegać się o grant w wysokości 30 tys. PLN, co znacząco przyspieszy ich rozwój.

Możliwość Ubiegania Się o Bezzwrotną Dotację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości:

Dzięki współpracy z WAB, masz szansę na uzyskanie bezzwrotnej dotacji z PARP, co stanowi istotny zastrzyk finansowy dla dalszego rozwoju Twojego startupu.

Nawiązanie Współpracy z Siecią Ekosystemową:

Dołączając do WAB, uzyskujesz dostęp do rozbudowanej sieci partnerów biznesowych. Ta współpraca otwiera przed Tobą możliwości nawiązania wartościowych kooperacji i synergii.

Podjęcie Rozmów z Potencjalnymi Inwestorami:

Dzięki organizowanym przez WAB wydarzeniom i nawiązanym kontaktom, będziesz miał okazję spotkać się z inwestorami zainteresowanymi wsparciem Twojego startupu.

Umiejętność Prezentowania Pomysłu Biznesowego:

WAB oferuje specjalistyczne szkolenia i warsztaty z zakresu prezentacji i pitchowania. Pomagamy w efektywnym przekazaniu wartości Twojego pomysłu przed inwestorami i partnerami biznesowymi.

Wyjazdy Studyjne:

Udział w wyjazdach studyjnych organizowanych przez WAB pozwala na poznanie najlepszych praktyk oraz inspirujących historii sukcesu z branży.

Uczestnictwo w Meet-upach i Mixerach Startupowych:

WAB regularnie organizuje spotkania, podczas których można wymieniać doświadczenia z innymi startupami oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

Nawiązanie Relacji Biznesowych z Potencjalnym Partnerem:

WAB stwarza możliwości uczestnictwa w spotkaniach i networkingu, co ułatwia nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi partnerami i klientami.